Bebekler İçin Uyku Şurubu İsimleri

Bebekler İçin Uyku Şurubu İsimleri

Bebeklerin uykusuzluğu ebeveyenlere da olumsuz şekilde yansır. Eğer ki bebeğiniz uykusuzluk problemi yaşıyorsa o zaman bebekler için uyku şurubu kullanabilirsiniz. Bebekler için uyku şurubu isimleri sizin için araştırdık. Bu sayede bebeklerin uyku düzenine girmesi için hangi şurupları kullanmaları gerektiğini öğreneceksiniz. Bebeklerin uyku uyumamasının altında yatan bazı sebepleri olabiliyor. Genelde ateş gibi rahatsızlıklardan kaynaklı olarak bebeklerde uyku problemleri yaşanıyor. Bebeklerdeki hem rahatsızlığı hem de uyku sorununu çözüme kavuşturmak için uyku şurubu kullanmasını sağlayabilirsiniz. Bebekler için en iyi uyku şurubu hangisi diyorsanız Calpol diyebiliriz.

Gece Uyumayan Bebeğe Ne Verilir?

Bebeklerde geceleri uyuyamıyor ve anne babaları da uykusuz bırakmak zorunda kalıyor. Doğal olarak geceleri uyumayan bir bebek gündüzleri uyku uyuma alışkanlığı elde etmeye başlar. Fakat bir süreden sonra bu alışkanlık daimi olmaya başlar. Bu durum ise hem anne hem de babaları epey bir zorlamaya neden olacaktır. Bu sebeple sorunun daha pratik yollarla mutlaka çözüme kavuşturulması gerekir. Gece uyumayan bebeğe ne verilir diyenlerdenseniz doğru yerdesiniz. Eğer bebeğiniz uyumuyor ve sizi de uykusuz bırakıyorsa o zaman gece uyumayan bir bebeğe şunlar verilmelidir:

Bebekler İçin Uyku Şurubu İsimleri
Bebekler İçin Uyku Şurubu İsimleri

 *Ilık bir banyo yaptırarak uyku uyuması sağlanabilir

*Papaya veya badem yağı ile vücuduna masaj yaptığınız zaman daha rahat bir şekilde uykuya geçmesini sağlayabilirsiniz

*Şarkı söylemek, kitap okumak geceleri uyku sorunu çeken bebeklerin daha kolayca uyku uyumaya başlamasına neden olur

*Her ne kadar uyuması için elinden geleni yapmış ve bir türlü de bebeği uyutamamış olabilirsiniz. O zaman en son çare olarak yapılması gereken ise uyku şuruplarını içirmenizdir. Böylelikle uykusunun gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bebekler İçin Uyku Damlası

Uykusunu alamayan bebekler çok fazla huysuz olabiliyor. Anne ve babaların gününün ne yazık ki zor şekilde geçmesine neden oluyor. Bebek uyku problemleri için özel olarak geliştirilen uyku damlası, ebeveynler için son zamanda kurtarıcı olmayı başarıyor. Bebekler için uyku damlası kullandırarak daha da rahat şekilde bir uyku uyuması sağlanır. Bu sayede uykularında kesinti gibi sorunlarda yaşanmaz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.